Kingston DDR5 32GB-kit 4800MHz CL40 Icke-ECC
Leverans och frakt
Leverans och frakt
För varor i lager kan du generellt förvänta dig att din beställning skickas samma dag som den görs (om du beställer före kl. 17.00).
Denna leveranstid kan förlängas under högtrafik.
På produktsidan kan du se om produkten finns i vårt eget lager eller om den finns i ett fjärrlager med längre förväntad leveranstid.
Om du har beställt varor från både ett fjärrlager och ditt eget lager skickas beställningen i allmänhet först när alla varor finns i lager/fjärrlagret har skickat dina varor.
OBS: I sällsynta fall skickas hela/delar av din beställning direkt från fjärrlagret – i dessa fall kan vi inte garantera att samma leveransmetod som valdes i kassan används.
Hurtige facts:
| FARVE | Grøn |
|---|---|
| RAM HASTIGHED MHZ | 4800 |
| RAM KAPACITET GB | 32 |
| RAM TYPE | DDR5 |
Storleksguide
STORLEKSGUIDE
| STR | Bröst (A) | Midja (B) | Höft (C) | Höjd (D) |
|---|---|---|---|---|
| CM | CM | CM | CM | |
| 4-6 | 58–64 | 110–120 | ||
| 8-10 | 66–74 | 130–140 | ||
| 12-14 | 76–84 | 150–160 | ||
| S | 90 | 80 | 94 | 180 |
| M | 96 | 86 | 100 | 182 |
| L | 104 | 92 | 106 | 182 |
| XL | 112 | 98 | 112 | 182 |
| XXL | 120 | 104 | 118 | 182 |
Beskrivning
Beskrivning
Kingston Technology KCP548US8K2-32 minnesmodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 4800 MHz
Kingston Technology KCP548US8K2-32. Komponent för: PC/server, Internminne: 32 GB, Minneslayout (moduler x storlek): 2 x 16 GB, Internminnestyp: DDR5, Minneshastighet: 4800 MHz, Minnesformfaktor: 288-pin DIMM, Maximal apertur: 40
- PC/server 32 GB DDR5 4800 MHz
- 288-pins DIMM 2 x 16 GB
- Maximal bländare: 40
- 1,1V
| Drag | |
|---|---|
| Internminne | 32 GB |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 2 x 16 GB |
| Internminnestyp | DDR5 |
| Minnets klockhastighet | 4800 MHz |
| Komponent för | Dator/server |
| Minnesformfaktor | 288-stifts DIMM |
| Felkorrigerande kod | Inga |
| Buffrad minnestyp | Oregistrerad (obuffrad) |
| Maximal bländare | 40 |
| Minnesspänning | 1,1V |
| Vikt och storlekar | |
| Bredd | 133,3 mm |
| Höjd | 18,8 mm |
| Logistikdata | |
| Harmoniserade systemets (HS) kod | 84733020 |
