LEGO 30690 Creator Målarkul med påskägg och kyckling
🚚 Lagerstatus
🟠 10+ på fjernlager - Forventet leveringstid 8 hverdage. Forventet levering: 17. Apr
Leverans och frakt
Leverans och frakt
För varor i lager kan du generellt förvänta dig att din beställning skickas samma dag som den görs (om du beställer före kl. 17.00).
Denna leveranstid kan förlängas under högtrafik.
På produktsidan kan du se om produkten finns i vårt eget lager eller om den finns i ett fjärrlager med längre förväntad leveranstid.
Om du har beställt varor från både ett fjärrlager och ditt eget lager skickas beställningen i allmänhet först när alla varor finns i lager/fjärrlagret har skickat dina varor.
OBS: I sällsynta fall skickas hela/delar av din beställning direkt från fjärrlagret – i dessa fall kan vi inte garantera att samma leveransmetod som valdes i kassan används.
Storleksguide
STORLEKSGUIDE
| STR | Bröst (A) | Midja (B) | Höft (C) | Höjd (D) |
|---|---|---|---|---|
| CM | CM | CM | CM | |
| 4-6 | 58–64 | 110–120 | ||
| 8-10 | 66–74 | 130–140 | ||
| 12-14 | 76–84 | 150–160 | ||
| S | 90 | 80 | 94 | 180 |
| M | 96 | 86 | 100 | 182 |
| L | 104 | 92 | 106 | 182 |
| XL | 112 | 98 | 112 | 182 |
| XXL | 120 | 104 | 118 | 182 |
Beskrivning
Beskrivning
LEGO 30690 byggkloss
Fira påsk med detta roliga LEGO® lekset med en söt kyckling som målar ett påskägg med pensel.
- Byggsats
- Flerfärgad
- Material: Plast
- 65 st
- Föreslaget kön: Pojke/Flicka
- Rekommenderad ålder (min.): 6 år Rekommenderad ålder (max.): 99 år
- 44 g
| Drag | |
|---|---|
| Produkttyp | Byggsats |
| Produktfärg | Flerfärgad |
| Rekommenderad ålder (min.) | 6 år |
| Antal enheter | 65 st |
| Ljudeffekter som stöds | Inga |
| Material | Plast |
| Föreslaget kön | Pojke/Flicka |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 år |
| Ursprungsland | Tjeckien |
| Strömhantering | |
| Batterier krävs | Inga |
| Vikt och storlekar | |
| Paketvolym | 0,918 cm³ |
| Paketbredd | 180 mm |
| Paketdjup | 170 mm |
| Pakethöjd | 30mm |
| Paketets vikt | 44 g |
| Pakettyp | Låda |
| Förpackningens innehåll | |
| Batterier ingår | Inga |
| Logistikdata | |
| Huvudlådans längd (utvändig) | 398 mm |
| Huvudlådans bredd (utvändig) | 252 mm |
| Huvudlådans höjd (utvändig) | 186 mm |
| Bruttovikt huvudlåda (utvändig) | 1,66 kg |
| Nettovikt ytterförpackning | 1,32 kg |
| Ytterförpackningsvolym | 18,655 cm³ |
| Huvudförpackning (yttre) GTIN (EAN/UPC) | 5702017865690 |
| Pall nettovikt | 71,3 kg |
| Pallens bruttovikt | 114,6 kg |
| Palllängd | 120 cm |
| Pallbredd | 80 cm |
| Pallhöjd | 126,1 cm |
| Pallvolym | 1210,56 cm³ |
| Harmoniserade systemets (HS) kod | 95030035 |
| Leverantörsfunktioner | |
| Montering krävs | Ja |






